השירותים שלי

ייעוץ  עסקי ואסטרטגי לעסקים קטנים - בגובה העיניים

תהליכי עומק שנועדו לשיפור העסק הם הכרח עבור כל עסק, אבל לרוב, הם נתפסים כיתרון ששמור לחברות גדולות ובעלות משאבים.

כבעלי עסקים קטנים, ההתמקדות בניהול השוטף של העסק וכמות המשאבים המוגבלת לא תמיד מאפשרת הסתכלות בפריזמה רחבה.

אני כאן כדי לשנות את זה, עבורכם. 

אני נותנת לבעלי עסקים שירותי יעוץ עסקי ואסטרטגי, המתמקד הן בטווח הארוך (אסטרטגית הפעילות והגדרת הפעולות להשגתה) והן בטווח הקצר (ייעול תהליכי העבודה והניהול היום-יומי של העסק).

המטרות של תהליך היעוץ איתי הן לאפשר לכן ניהול יעיל של העסק אופן שיתמוך בגדילתו ובהשגת האסטרטגיה שלכם, וכתוצאה - שיפור תפקוד העסק ויצירת תשתית תומכת להגדלת הכנסות. 

אני מגיעה עם ניסיון אקדמאי ומקצועי, הן בהכשרתי כעורכת-דין בתחום האזרחי-מסחרי (משנת 2010), הן בתפקידים ניהוליים שונים בהמשך דרכי והן כמנכ"לית לשעבר. כמו כן, אני מגיעה עם ניסיון מוכח ומבוסס תוצאות מהשטח, מעסקים אותם אני מלווה המאפשרים לי לימוד אמיתי ומעמיק וחיבור לשטח. כל אלו, לצד הגישה המיוחדת שלי לפישוט, סדר וארגון, מאפשר לי לגשת לכל עסק ולבחון אותו בפריזמה רחבה כדי לאפשר לכם שליטה טובה יותר בניהול העסק שלכם - ולחבר בין כל הנקודות. וכל זה - במקצועיות, באנרגיה חיובית ובחיוך.

כאן תמצאו מידע על תהליך היעוץ איתי: על התחומים בהם אני מייעצת ועל תהליך הייעוץ.

מה אני יכולה לעשות בשבילכם?

אני מספקת לבעלי עסקים קטנים שירותי פיתוח עסקי, ייעוץ אסטרטגי וייעול תהליכי עבודה.

אני כאן כדי לגשר על הפער שבין התכנון לבין הביצוע, ולגרום לדברים בעסק שלכם לקרות,

ולתת לכם את הכלים שאתם צריכים כדי לנהל את העסק שלכם בשליטה, ולא פחות חשוב - בהנאה:

מיקוד עסקי

מיקוד הפעילות העסקית וחידוד הצעת הערך ללקוחותיכם, בניית פרופיל לקוח

שגרות ניהול וסדר

הבניית תהליכי העבודה שלכם, יצירת שיטות מדידה ובקרה, כלים לניהול נכון ואפקטיבי של העסק

אסטרטגיה עסקית

בחינת ההזדמנויות העסקיות שלכם, קביעת מודל עסקי ודרכי המימוש לקראת הגשמת מטרותיכם העסקיות

תמחור וניהול פיננסי

קביעת יעדים, טיוב מודל התמחור ותהליכי המכירה שלכם

על תהליך היעוץ

איך זה עובד?
אני מאמינה בתהליך יעוץ קצר, אינטנסיבי וממוקד, שראשיתו תיאום ציפיות מדוייק לצרכים שלכם.
נתחיל בשיחת היכרות ראשונית בה אכיר אתכם, את העסק ואת הצרכים שלכם, ומשם נגדיר במשותף את הנושאים שבהם תרצו להתמקד בתהליך. גם אם אתם מרגישים שאתם צריכים ייעוץ, אבל לא יודעים בדיוק מהעם מה אתם רוצים לצאת מהתהליך - אל דאגה, בשביל זה אני פה! אדע לכוון אתכם לצרכים הבוערים ביותר, כך שנוכל "לתת להם שם" וכמובן - גם מענה במסגרת פגישות הייעוץ.


כמה זמן זה לוקח?
דיברנו על קצר ואינטנסיבי, וזו אכן הכוונה: תהליך יעוץ ממוצע אורך בין 3-5 פגישות.
לרוב, אנו נקיים את הפגישות שבוע אחר שבוע כדי לשמור על האינטנסיביות ועל המוטיבציה בתהליך (במקרים מסויימים בהם נרגיש שהזמן בין הפגישות לא מספיק להשלמת המשימות - נרווח מעט. אבל רק מעט).
בסיומה של כל פגישה תיקבע הפגישה העוקבת. 


מה קורה בכל פגישה, ומה התפקיד של כל צד?
הפגישה הראשונה תוקדש בעיקר להכיר ולנתח את העסק שלכם לאורכו ולרוחבו, להבין את האתגרים שלכם, את האופן שבו אתם נותנים להם מענה כיום. בפגישות הבאות, אנו נתחיל לתקוף את הנושאים ולתת להם מענה.
במסגרת התהליך, אתם תקבלו שיעורי בית ומשימות שונות - הביצוע הוא באחריותכם וזה חלק חשוב מאוד מהליך הייעוץ. כמו שאני מתחייבת להגיע מוכנה לכל פגישה - כך אני מצפה גם מכם לנהוג כלק מהמחוייבות שלכם לעסק שלכם. כמו כן, אבקש מכם לפנות לי את הזמן הדרוש לפגישתנו בריכוז מקסימלי ובמינימום הפרעות. פשוט כי זה עניין של נימוס :)


חשוב לציין:
הנושאים המפורטים מעלה מרכזים את תחומי המומחיות שלי - אך זו לא רשימה סגורה. אני בהחלט אוכל לייעץ לכם בנושאים עסקיים נוספים בהם יש לי ידע וניסיון, או לסייע במשימות נוספות שלא כתובות שם. לכן, אם יש לכם ספק לגבי היכולת שלי לייעץ לכם בושא מסויים - פשוט תשאלו, יכול להיות שהתשובה תהיה חיובית :)
עם זאת שוב לי להדגיש שיש נושאים מסויימים ומשימות ספציפיות שאותם אני לא מבצעת. בדיוק בגלל זה חשוב תיאום הציפיות ביננו, ובחלק מהמקרים בהם יש צורך עסקי שאני לא יודעת לתת לו מענה - יתכן ואוכל להפנות אתכם לאיש מקצוע אחר.


יש לכם שאלות נוספות?

פשוט צרו איתי קשר, כאן.